Odkomarzanie i odkleszczanie terenów zielonych

W okresie letnim wraz z lepszą pogodą i wyższymi temperaturami pojawiają się w naszym otoczeniu uporczywe insekty, takie jak komary, kleszcze i meszki.

Owady uprzykrzają nam spacery i wieczorne biesiadowanie. Mogą przenosić również niebezpieczne dla człowieka choroby. Pomagamy skuteczniw pozbyś się ich z Państwa otoczenia. Tak jak w przypadku insektów domowych i te zewnętrzne mogą być eliminowane różnymi metodami. Najpopularniejszą z nich jest zamgławianie przestrzenne. Polega ono na rozpyleniu preparatu chemicznego na posesji lub innym terenie zielonym, na którym występuje znaczne nagromadzenie owadów.

DezynGroup - ozonowanie i dezynfekcja pomieszczeń

Środek chemiczny w postaci mikrokropelek rozpylany jest na drzewa, krzewy i wysokie trawy, czyli miejsca które najczęściej są siedliskiem komarów, meszek i kleszczy. Dzięki temu populacja owadów zmniejsza się w bardzo mocno. Jednocześnie stosowane przez nas środki chemiczne są atestowane, ekologiczne i bezpieczne dla ludzi oraz zwierząt. Usługa najczęściej wykonywana jest wczesnym rankiem lub wieczorem przy sprzyjających warunkach atmosfertcznych.

DezynGroup - ozonowanie i dezynfekcja pomieszczeń

Zamgławianie to skuteczny sposób na widoczne zmniejszenie lub całkowite pozbycie się komarów, kleszczy i meszek z naszego otoczenia. Usługę te wykonujemy na posesjach, ogrodach, osiedlach, a także przestrzeniach miejskich. Obszar naszego działania to przede wszystkim Warszawa i okolice. Pracujemy na sprawdzonym sprzęcie i atestowanych środkach chemicznych.